Głosuj na Półkolonie w Miłosierdziu

Parafia Miłosierdzia Bożego po raz kolejny bierze udział w programie grantowym  fundacji Tesco zatytułowanym „Decydujesz, pomagamy”. Jest to konkurs, podczas którego można wygrać 5000 zł na realizację zgłoszonego projektu społecznego.

Jak to działa?

Od 8 października do 28 listopada 2018 można było składać wnioski na projekt społeczny. Nasz projekt Półkolonie w Miłosierdziu znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Projekt przeszedł do drugiego etapu – głosowania w sklepach Tesco, które trwa od 21 stycznia do 17 lutego 2019.Bardzo prosimy o głosy!

Jak zagłosować?

Każdy, kto w dniach 21 stycznia – 17 lutego zrobi zakupy w sklepach Tesco na dowolną kwotę (nawet drobną!), otrzymuje żeton. Żeton należy wrzucić do urny z nazwą naszego projektu – „Półkolonie w Miłosierdziu”. Uwaga! Gramy fair! Regulamin zabrania dzielenia zakupów na części. Zachęcamy więc chodzić na małe zakupy, ale częściej :)

Co możemy wygrać?

Nagrodą jest suma 5000 zł, za które zorganizujemy dzieciom pięciodniowe półkolonie letnie. W czasie wakacyjnych półkolonii dzieci pojadą do parku linowego, odwiedzą Farmę Iluzji, zbudują pierwszego w życiu robota, zobaczą życie lasu. Nie zabraknie też zabaw na świeżym powietrzu i sportowej rywalizacji.