Pomóżmy Uli wygrać z chłoniakiem

Ula z Sokołowa Podlaskiego choruje na chłoniaka śródpiersia, który jest odporny na chemioterapię. Jedyną nadzieją na pokonanie choroby jest nierefundowana, zagraniczna immunoterapia CAR-T Cell. Cena za życie Uli jest gigantyczna, a czas na jej zebranie bardzo krótki – 2 MILIONY ZŁOTYCH do połowy października br.

Pomóżmy Uli wygrać z chłoniakiem! Liczy się dosłownie każdy grosz! Prosimy o wpłaty dla Uli poprzez stronę Fundacji SiePomaga

Równolegle na rzecz Uli będą się odbywały zbiórki do zarejestrowanych puszek podczas koncertów, pikników, dożynek, przy kościołach itp., a także w salonach, sklepach i innych lokalach usługowych. Także w naszej parafii w najbliższe niedziele będzie prowadzona zbiórka (25 sierpnia, 1 września, 8 września). Każda z puszek opatrzona jest zdjęciem Uli, banderolami oraz numerem zbiórki, numerem puszki i nazwą akcji „Pomóżmy Uli wygrać z chłoniakiem”.

Na stronie Pomóżmy Uli wygrać z chłoniakiem na facebooku dostępne są wszelkie informacje o wydarzeniach i inicjatywach dla Uli, miejscach zbiórek do puszek. Można tam znaleźć również licytacje na rzecz Uli.

Licytacje odbywają się również na facebookowej grupie Licytacje dla Uli.