Adoracja bez Granic: całonocna modlitwa o pokój

Całonocna, wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z aktem  poświęcenia przez Papieża Franciszka Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi w naszym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim 25-26 marca 2022

Rozpoczęcie adoracji po Mszy o 15:00
Akt zawierzenia przed Mszą o 18:00
Zakończenie adoracji w sobotę
przed Mszą o 7:00
Lista na adorację i czuwanie całonocne umieszczona jest na stolikach przy wyjściu.

Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu zaplanowana jest na 25 marca. To Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, dzień w którym Archanioł Gabriel nawiedził Matkę Bożą i zapowiedział przyjście Zbawiciela, to bardzo znaczący dzień w Kościele Katolickim. Dokładnie dziewięć miesięcy później narodzi się Jezus. Ten dzień w historii zbawienia, to zapowiedź odkupienia i ocalenia. – Dlatego chcemy, właśnie tego dnia, prosić o ocalenie od wojny w każdej postaci i błagać Boga o pokój. Modlimy się w łączności z Papieżem Franciszkiem, który też wybrał tę datę na poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, o co prosiła Matka Boża w Fatimie – mówi Maciej Bodasiński, współorganizator wydarzenia.

Adoracja bez Granic jest odpowiedzią na wezwanie Konferencji Episkopatu Polski do organizowania tego dnia czuwań modlitewnych w całej Polsce.

Wszelkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.adoracjabezgranic.pl – można na niej również pobrać materiały promocyjne, które pozwolą na dotarcie z informacją do większej ilości wiernych.

https://youtu.be/TsEYhqjViOI