Ogłoszenia
na 2022.09.25 (XXVI Niedzielę Zwykłą)

 1. W tym tygodniu w czwartek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 2. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające NMP po Mszy porannej. Odwiedziny chorych od godz. 9.00, a po Mszy św. wieczornej katecheza przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych.
 3. Przyszła niedziela jest adoracyjna, zapraszamy do udziału w ostatniej w tym roku procesji po Mszy o 11.00. Taca na Caritas.
 4. W następną niedzielę na Mszy św. o 11.00 odbędzie się poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 5. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odbywać się będą się codziennie o 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i środy na godz. 17.30. Maryja prosi o odmawianie Różańca, pamiętajmy o tym przychodząc do kościoła, lub w naszych rodzinach. Za odmówienie Różańca można zyskać odpust zupełny.
 6. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy Św. o 18.00.
 7. Ministranci oraz kandydaci mają zbiórkę w sobotę o godz. 10:00 w zakrystii.
 8. Próby Scholi dziecięcej odbywają się w każdą niedzielę o 10.15 pod zakrystia, potem śpiewanie podczas Mszy Św. o 11.00. Zapraszamy.
 9. Chór parafialny wznawia swoją działalność. Wszystkich chórzystów i tych, którzy chcieliby śpiewać zapraszamy na próbę we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 10. Siostry Salezjanki obchodzą w tym roku jubileusz 150 lecia założenia zgromadzenia i 100 lecie pobytu w Polsce. W związku z tym zapraszają wychowanków, sympatyków , przyjaciół i parafian na dziękczynną Eucharystię dziś o godz. 13.00 w kościele św. Jana Bosko w Sokołowie Podl. Po Mszy Św. Siostry zapraszają na „salezjański bigos”, akademię jubileuszową i festyn do hali sportowej „szarej szkoły”.
 11. W naszej parafii odbędą się rekolekcje „33 DNI AD IESUM PER MARIAM” wg „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Marii de Montfort, zakończone uroczystym osobistym Aktem Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi. Rekolekcje poprowadzi Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi z Warszawy. Spotkanie organizacyjne dziś po Mszy św. o godz.18.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do zawierzenia się Maryi oraz wszystkich tych, którzy już oddali się Matce Bożej i chcieliby odnowić swój Akt. Wszystkich parafian zachęcamy do zapisów poprzez wypełnienie zgłoszenia na stronie internetowej: www.niewolnicyZmilosci.pl., a osoby, które nie korzystają z Internetu będą mogły zapisać się w zakrystii.
 12. Parafia katedralna w Drohiczynie organizuje nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu połączone z rozważaniami Męki Pańskiej na podstawie wizji służebnicy Bożej Luizy Piccaretty, włoskiej mistyczki. Trwa ono 24 godziny, w czasie których rozważa się teksty o męce Pańskiej, a w pozostałym czasie jest cisza bądź odmawia się modlitwy przebłagalne. Odbędzie się ono z 6 na 7 października, czyli z pierwszego czwartku na pierwszy piątek października. Szczegółowy program na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 13. Sokołowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara z cyklu “Mazowsze w Koronie”, który odbędzie się w niedzielę 2 października o godz. 18.30 w konkatedrze pw. Niepokalanego Serca NMP.
 14. Prosimy o podejmowanie Krucjaty Postu i Modlitwy. Wolne dni już w tym tygodniu.
 15. Bóg zapłać parafianom za piękne kwiaty do dekoracji ołtarza.
 16. Bóg zapłać za ofiary na kościół anonimowo z ul. Oleksiaka Wichury i Kol. Przeździatka po 100 zł.
 17. Wszystkim solenizantom i jubilatom, którzy w tych dniach obchodzą swoje święta, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych i opieki Matki Miłosierdzia.