Ogłoszenia
na V Niedzielę Zwykłą (2023.01.05)

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w rozbieraniu dekoracji świątecznych. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię.
 2. Dziś po wszystkich Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na leczenie Wiktorka. Wiktorek urodził się z wadą HLHS, czyli z zespołem niedorozwoju lewego serca, co oznacza, że żyje tylko z połową serduszka. Jedyny ośrodek leczenia tego typu wady znajduje się w USA. Koszt leczenia to 3 miliony dolarów, czyli około 15 milionów złotych. Zachęcamy do wsparcia leczenia Wiktorka.
 3. Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie formacyjne kółek różańcowych i wspólnot maryjnych. Po spotkaniu formacyjnym ks. Paweł zaprasza wszystkie zelatorki kółek różańcowych na noworoczne spotkanie organizacyjne do salki pod zakrystią.
 4. W przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 17.00.
 5. We wtorek Różaniec transmitowany z naszego sanktuarium przez KRP o 20.30. Zapraszamy do kościoła i przed odbiorniki do wspólnej modlitwy.
 6. 11 lutego w sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes jest to Światowy Dzień chorego. Tego dnia pamiętamy w modlitwie o chorych, a na Mszy św. o godz. 15.00 będzie udzielone szczególne błogosławieństwo dla nich z Sakramentem Namaszczenia. Pomóżmy im w dotarciu do kościoła.
 7. W sobotę wyruszy Piesza Pielgrzymka do naszego Sanktuarium z Konkatedry o godz. 14.00. Chętnych zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę w Godzinie Miłosierdzia modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.
 9. W poniedziałki po Mszy wieczornej odbywają się spotkania Kręgu Biblijnego, gdzie rozważamy Słowo Boże. Zapraszamy tych, którzy mają pragnienie bardziej rozumieć Pismo Święte.
 10. W Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek rozpoczęły się zapisy do przedszkola na przyszły rok. Jest możliwość rozmowy, zobaczenia sal i gabinetów specjalistycznych we wtorki i czwartki od 16.30 do 17.30 przy ul. Kosowskiej.
 11. Są jeszcze wolne dni do krucjaty postu i modlitwy w tym tygodniu. Zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.
 12. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę i piątek po Mszy o 15.00. Zapraszamy do zapisów na Krucjatę Postu i Modlitwy. Zapraszamy do składania intencji na nowennę do MBNP oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom, którzy w tych dniach obchodzą swoje święta, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych i opieki Matki Miłosierdzia.