Ogłoszenia
na III Niedzielę Zwykłą (2021.01.24)

  1. Dziś o godz. 10.30 odbędzie się druga z serii katechez nt. Mszy św. pt. „Obecność Jezusa w Eucharystii”, którą wygłosi ks. Paweł. Zapraszamy do kościoła lub do wysłuchania przez internetową transmisję. Korzystajmy z możliwości pogłębiania naszej wiary.
  2. Dziś po Mszy o 9.00 i 11.00 zbiórka do puszek oraz kiermasz charytatywny (z ciastami itp.), z których dochód w całości zostanie przekazany na leczenie dziewięciomiesięcznej Antosi Dąbrowskiej, chorej na SMA typ I, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Pochodząca z terenu gminy Platerów mama dziewczynki i jej tata proszą o pomoc w wyścigu i walce o życie córki na pokrycie kosztu terapii genowej, która może zahamować chorobę Antosi.
  3. Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych Caritas Diecezji Drohiczyńskiej zaprasza osoby z niepełnosprawne w różnym wieku do korzystania z swoich usług. Zajmuje się poradnictwem psychologiczno-prawnym, doradztwem obejmującym różne aspekty życia osób niepełnosprawnych takich jak orzecznictwo rentowe i pozarentowe, rehabilitacja społeczno-zawodowa, a także lecznicza. Pomagają w wypełnianiu wniosków i pisaniu odwołań do Powiatowych Zespołów Orzekania o Niepełnosprawności, Zakładów Ubezpieczeń Społecznych i innych instytucji. Specjaliści: prawnik, psycholog, specjalista ds. rehabilitacji, specjalista ds. rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych pomogą rozwiązać różne problemy wynikające z niepełnosprawności. Zachęcamy do bezpłatnego korzystania. Szczegóły [klik].
  4. Są jeszcze wolne dni do krucjaty postu i modlitwy w tym tygodniu. Zachęcamy do podjęcia tego dzieła w jakiejś ważnej dla nas intencji. Zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.
  5. W przyszłą ostatnią niedzielę miesiąca taca na ogrzewanie naszego kościoła.
  6. W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii śp. Krzysztof Skowroński. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…