Ogłoszenia
na XXVIII Niedzielę Zwykłą (2019.10.13)

 1. Dziś przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
 2. Dziś ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie – kartki na intencje są wyłożone na stolikach. Prosimy o wypełnienie. W tych intencjach będzie odprawiona Msza św. o 18.00, a potem różaniec fatimski. Nie będzie różańca o 17.30.
 3. Jutro obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy na różaniec, na którym będziemy modlić się w intencji nauczycieli i wychowawców.
 4. Październik to miesiąc różańcowy. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00, dla wszystkich różaniec codziennie o 17.30. W soboty, ze względu na śluby, różaniec będzie po Mszy wieczornej. Jeśli ktoś nie może wspólnie w kościele niech odmawia codziennie w domu.
 5. Zapraszamy na kolejny Wieczór Miłosierdzia, który odbędzie się w piątek 18 października o godzinie 18.00. Wieczór miłosierdzia poprowadzi misjonarz z Kodnia o. Marcin Szwarc.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary na tacę przeznaczone będą na misje. Kazania wygłosi misjonarz o. Marcin Szwarc OMI Oblat Maryi Niepokalanej z Kodnia. Będzie również rozprowadzał kalendarze misyjne.
 7. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 8. Już niedługo listopad – miesiąc pamięci o naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu. Prosimy o czytelne wypełnianie i przynoszenie do zakrystii. Będą wyczytywane według podanej kolejności. Prosimy o wpisanie ulicy lub miejscowości. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, żeby ktoś i za nas się pomodlił.
 9. Caritas rozprowadza znicze, z których dochód przeznaczony jest na utrzymanie świetlic i pomoc potrzebującym. Niech taki symboliczny znicz dobroci zapłonie na grobach naszych bliskich.
 10. Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski zaprasza na stoisko Kół Gospodyń Wiejskich. W przyszłą niedzielę przed Sokołowskim Ośrodkiem Kultury w godz. 10.00 do 15.00 sprzedawane będą potrawy regionalne i ciasta. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie Uli Tokarskiej.
 11. Prosimy o podejmowanie Krucjaty Postu i Modlitwy. Wolne dni w tym tygodniu.
 12. Bóg zapłać za ofiary na budowę salki 200 zł z Przywózk.