Ogłoszenia
na XXV Niedzielę Zwykłą (2021.09.19)

 1. Bóg zapłać alumnowi Danielowi Piotrowskiemu, który modlił się dziś z nami i dzielił się świadectwem. Życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Miłosierdzia w drodze do kapłaństwa.
 2. Za tydzień zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
 3. Rozprowadzamy pięknie wydane albumy o Prymasie Wyszyńskim z racji beatyfikacji. Można je nabyć w zakrystii w cenie 35 zł.
 4. We wtorek 21 września święto św. Mateusza Apostoła. W czwartek wspomnienie św. O. Pio.
 5. We wtorek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej.
 6. Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 7. W następną niedzielę o godz. 18.00 Msza św. z udziałem kandydatów do Bierzmowania. Uczniowie klas VIII i ci, którzy jeszcze nie byli bierzmowani zgłaszają się po deklaracje do swoich katechetów lub do zakrystii i przynoszą je wypełnione w następną niedzielę na spotkanie.
 8. Wznowiła swoją działalność schola dziecięca. Wszystkie chętne do śpiewania dzieci zapraszamy na próbę w niedzielę o godz. 10.15 w sali pod zakrystią, potem na Mszę o 11.00.
 9. Prosimy o podejmowanie Krucjaty Postu i Modlitwy. Wolne dni już w tym tygodniu. Zapisy w zakrystii.
 10. W całej Polsce rusza kampania społeczna „Przenieśmy Dzień Ojca na 19 marca”. Zbierane są podpisy na specjalnych petycjach na stoliku przy wyjściu z kościoła. Szczegółowe informacje na stronie www.DzienOjca.pl.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom, którzy w tych dniach obchodzą swoje święta, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych i opieki Matki Miłosierdzia.
 12. W tym tygodniu odszedł do Pana z naszej parafii śp. Antoni Zadrożny i śp. Henryka Wołynek, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 20 września o godz. 11.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek …