Ogłoszenia
na XX Niedzielę Zwykłą (2019.08.18)

  1. Dziś żegnamy i dziękujemy ks. Mariuszowi Krollowi, który przez trzy lata posługiwał w naszej parafii. Niech Pan Jezus Miłosierny wynagrodzi wszelki trud i błogosławi w pracy w parafii św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie, gdzie został skierowany do posługi. W przyszłą niedzielę powitamy nowego wikariusza w naszej parafii ks. Błażeja Samociuka.
  2. W tym tygodniu w czwartek wspomnienie NMP Królowej, w sobotę Święto św. Bartłomieja Apostoła.
  3. Rozprowadzamy kalendarze na przyszły rok wydane przez nasze Seminarium Duchowne w Drohiczynie po 5 zł. Dochód przeznaczony jest na tę uczelnię.
  4. Caritas organizuje bezpłatne konsultacje z psychologami, socjoterapeutami i doradcami zawodowymi, a także porady dotyczące uzależnień. Szczegóły na plakacie.
  5. W czasie wakacji pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i modlitwie każdego dnia.
  6. W związku z wyjazdami wakacyjnymi księży prosimy, aby korzystać ze spowiedzi przed Mszą św. gdyż nie zawsze będzie możliwość spowiedzi podczas Mszy św.
  7. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę Mszy o 7.00 rano. Pozostałe Msze nie ulegają zmianie.
  8. Prosimy o podejmowanie Krucjaty Postu i Modlitwy. Jeśli ktoś zechce podjąć taki post samemu lub z inną osobą, to prosimy o zgłoszenie do zakrystii. Są wolne dni w tym tygodniu, a nie chcemy przerywać ciągłości krucjaty.
  9. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Wilna i Troków na Litwie 20-21 września. W programie zwiedzanie Wilna, miejsc związanych z kultem Miłosierdzia Bożego, oraz zamku w Trokach. Koszt 600 zł. Szczegóły na tablicy w przedsionku kościoła. Zapisy w zakrystii.
  10. W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii Ś.P. Anna Kryszczuk. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, o zmarłej pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…