Ogłoszenia
na XI Niedzielę Zwykłą (2021.06.13)

 1. Dziś kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy o 18.00 jak zwykle procesja różańcowa. Prosimy o wpisywanie intencji na kartkach.
 2. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór Miłosierdzia. Msza z konferencją o godz. 18.00, potem jak zwykle adoracja. Nabożeństwo będzie poświęcone św. Józefowi, poprowadzi je ks. Dr Rafał Pokrywiński.
 3. W najbliższą sobotę spotkanie ministrantów o godz. 10.00.
 4. W sobotę po Mszy św. wieczornej katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 5. Za tydzień w niedzielę o 10.30 ostatnia katecheza o Eucharystii. Poprzednie można odsłuchać na naszej stronie parafialnej.
 6. Księża Biskupi od następnej niedzieli znoszą dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św., od dziś w kościele może być zajęta połowa miejsc i jest już wielu zaszczepionych, którzy nie wliczają się w tę liczbę, dlatego zapraszamy do normalnego uczestnictwa we Mszach św. i przypominamy o obowiązku niedzielnej Mszy św. wynikającym z przykazań bożych i kościelnych.
 7. Nabożeństwa Czerwcowe codziennie po Mszy o 18.00. Zachęcamy do odmawiania litanii do Serca Pana Jezusa.
 8. W następną niedzielę będziemy gościli przedstawicieli Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci, które ma pod swoją opieką małych pacjentów również z terenu naszej parafii. Dyrektor ks. Paweł Siedlanowski opowie o misji hospicjum, radościach i troskach rodzin nieuleczanie chorych dzieci, o pięknie życia, w którym „liczy się każdy dzień” i w którym miłość potrafi czynić cuda, o planach rozwoju placówki. Po Mszy św. będzie okazja do spotkania z wolontariuszami i pracownikami hospicjum, można też będzie złożyć do puszek ofiary na jego funkcjonowanie.
 9. W przyszłą niedzielę Akcja Katolicka z par. Ks. Jana Bosco organizuje zbiórkę krwi. Ambulans będzie podstawiony na parkingu przy ul. Ks. Bosco od 9.00 do 13.00.
 10. Wszystkie chętne do śpiewania w scholi dzieci zapraszamy na Mszę o godz. 11.00 na chór.
 11. Zachęcamy do zainteresowania się letnimi koloniami dla dzieci i młodzieży, które proponują Oaza i KSM, są to obozy wychowujące dzieci i młodzież do wartości chrześcijańskich. Szczegółowe informacje na stronach internetowych.
 12. Prosimy o zapisy na krucjatę postu i modlitwy. Niech to dzieło będzie kontynuowane.
 13. Bóg zapłać za ofiary z racji poświęcenia pól z Kolonii Przeździatka 563 zł. Gdyby ktoś nie mógł być podczas błogosławieństwa, można wziąć folder z modlitwą błogosławieństwa ze stolika przy wyjściu z kościoła i odmówić ją z całą rodziną o 21.00. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na kościół.
 14. Wszystkim solenizantom i jubilatom, którzy w tych dniach obchodzą swoje święta, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych i opieki Matki Miłosierdzia.