Ogłoszenia
na VI Niedzielę Zwykłą (2019.02.17)

 1. Spotkania Kręgu Biblijnego, na których rozważamy Słowo Boże, odbywają się w każdy wtorek po Mszy wieczornej. Zapraszamy tych, którzy mają pragnienie bardziej rozumieć Pismo Święte.
 2. Zapraszamy rodziców, którzy w ostatnim czasie zapisali się do Kółka Różańcowego Rodziców, na spotkanie organizacyjne w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii.
 3. W piątek 22 lutego obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 4. Zapraszamy dzieci na spotkanie oazowe w sobotę na godz. 10.00 na plebanię.
 5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkania w grupach:
  • II grupa – w sobotę 23 lutego o godz. 11.30
  • IV grupa – w sobotę 23 lutego o godz. 10.00
  • V grupa – w sobotę 23 lutego o godz. 9.00
   Spotkania odbywają się w salce na plebani. Obecność obowiązkowa – gdyby ktoś z uzasadnionych przyczyn nie mógł przyjść na spotkanie w swojej grupie, przychodzi do innej grupy.
 6. Spotkanie modlitewne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek 1 marca po mszy wieczornej.
 7. Zbiórka ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.00 w zakrystii. Zapraszamy również wszystkich chętnych, którzy chcieliby pełnić posługę ministranta.
 8. Rada Rodziców Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek zwraca się z prośbą o przyniesienie wszystkich uzbieranych nakrętek w ramach akcji „Nakręć się na misje” do Przedszkola przy ul. Kosowskiej 26 do dnia 1 marca.
 9. Są jeszcze wolne dni do krucjaty postu i modlitwy w tym tygodniu. Zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.
 10. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Julianna Dziewulska. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie „wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…”