Ogłoszenia
na XXIX Niedzielę Zwykłą (2018.10.21)

 1. Od dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Módlmy się za misjonarzy i o nowe powołania.
 2. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II.
 3. W tym tygodniu zakończenie modlitw wypominkowych z ubiegłego roku. Różaniec z wyczytywaniem wypominków będzie odmawiany w poszczególnych miejscowościach w następującej kolejności:
  • Kaplica w Ząbkowie – środa godz. 16.00,
  • Nowa Wieś, w Wiejskim Ośrodku Kultury – czwartek godz. 17.00,
  • Budy Kupientyńskie w świetlicy – czwartek godz. 17.00,
  • ul. Miła i Wesoła w domu prywatnym – piątek godz. 16.00,
  • w kaplicy w Przywózkach – piątek godz. 17.00.
 4. W tym tygodniu w kościele o godz. 17.30 podczas modlitwy różańcowej będą wyczytywane kartki wypominkowe z miasta Sokołowa i Kolonii Przeździatka:
  • Czwartek – ul. Wiejska, Błękitna, Rocha,
  • Piątek – ul. Oleksiaka Wichury,
  • Sobota – ul. Okrężna, Boczna, Fabryczna, Złota, Kochanowskiego.
  • Niedziela – ul. Relaks, Spokojna, Zacisze, Ustronna, Parkowa.
   Zapraszamy do wspólnej modlitwy (w sobotę po Mszy wieczornej).
 5. Za tydzień taca przeznaczona będzie na cele charytatywne Caritas.
 6. Nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie o 17.30 (w soboty po Mszy wieczornej). Dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o 17.00.
 7. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich – szczególnie dzieci – do wzięcia w urządzanym po raz drugi w naszym sanktuarium „Korowodzie Świętych”. Zabawa odbędzie się w środę 31 października. Początek o godz. 18.00 przed kościołem św. Faustyny, skąd w radosnym korowodzie przejdziemy do naszego sanktuarium. W salce pod zakrystią odbędzie się zabawa dla dzieci z wieloma atrakcjami. Zachęcamy do przygotowania strojów świętych, w których będziemy brali udział w tej uroczystości. Warto też zabrać jakiś instrument, na którym będziemy grać w czasie drogi (bębenek, grzechotki, dzwonki itp.) oraz jakiś lampion, by było nas widać. Zapraszamy do radosnego świętowania uroczystości Wszystkich Świętych!
 8. Już niedługo listopad – miesiąc pamięci o naszych zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu. Prosimy o czytelne wypełnianie i przynoszenie do zakrystii. Będą wyczytywane według podanej kolejności. Prosimy o wpisanie ulicy lub miejscowości. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, żeby ktoś i za nas się pomodlił.
 9. Caritas rozprowadza znicze, z których dochód przeznaczony jest na utrzymanie świetlic. Niech taki symboliczny znicz dobroci zapłonie na grobach naszych bliskich.
 10. „Klub Mam” zaprasza na bezpłatne warsztaty dla mam z dziećmi we wtorek o 17.00. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
 11. Bóg zapłać mieszkańcom bloku 1A przy ul. Oleksiaka Wichury za ofiarę z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego w wysokości 674 zł. Msza w ich intencji odprawiona będzie w środę 24 października o godz. 15.00.
 12. Prosimy o podejmowanie Krucjaty Postu i Modlitwy w październiku. Prosimy o zgłoszenia do zakrystii.
 13. Bóg zapłać za ofiarę na ramę Obrazu MB Miłosierdzia z Ząbkowa 100 zł.
 14. W tym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej śp. Sabina Kalata. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i pamiętamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…