Ogłoszenia
na III Niedzielę Wielkanocną (2021.04.18)

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do sięgnięcia po Pismo Święte i wsłuchiwanie się w Słowo Boże każdego dnia.
  2. W piątek uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Codziennie o godz. 18.00 trwa Nowenna dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, który odbędzie się 24 kwietnia w sobotę o godz. 16.00 I Grupa i 18.00 II Grupa. W związku z ograniczeniami prosimy, aby na te Msze przyszły tylko osoby związane z bierzmowaniem.
  4. Prosimy o zapisy na krucjatę, w tym tygodniu są wolne miejsca. Zwykle rodzice młodzieży bierzmowanej i dzieci do I Komunii św. podejmowali taki dzień postu i modlitwy w intencji dziecka. Zachęcamy i w tym roku do tej pięknej tradycji, która wyprasza wielkie łaski u Boga. Zapisy w zakrystii.
  5. Informujemy, że obraz Matki Bożej Miłosierdzia z bocznego ołtarza jest oddany do werniksowania i złocenia. W przyszłym tygodniu wróci jeszcze piękniejszy.
  6. Bóg zapłać tym, którzy w tym trudnym czasie wspierają funkcjonowanie parafii, która utrzymuje się ze składek wiernych. Można je przekazać osobiście lub na nr konta bankowego parafii. Serdecznie dziękujemy tym, którzy już to uczynili w ubiegłym tygodniu.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom, którzy w tych dniach obchodzą swoje święta, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask Bożych.