Intencje mszalne

DZIEŃGODZ.INTENCJA
Poniedziałek
17.01
7.00+ Henryka Uścińskiego
7.00+ Zdzisława Grzeszka
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
15.00+ Stanisławę, Ryszarda i rodziców obojga stron
15.00+ Henrykę Langowską i Mariusza Bartosiaka
18.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.)
18.00+ Natalię Mikitiuk
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
Wtorek
18.01
7.00+ Zdzisława Grzeszka
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
15.00+ Eugenię i Władysława Rosocha
15.00+ Jakuba Ciołka
18.00+ Jana Chomka i rodziców obojga stron
18.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.)
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
Środa
19.01
7.00+ Zdzisława Grzeszka
7.00+ Stefanię Franczuk (30dz.)
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
15.00+ Jakuba Ciołka
15.00+ Jadwigę, Henryka i Rajmunda Adamczuków
18.00W 10. rocznicę urodzin Andżeliki
18.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.) (tego dnia wypada także 1. rocznica śmierci)
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
18.00NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
Czwartek
20.01
7.00+ Henryka Uścińskiego
7.00+ Reginę Romanowską (7dz.)
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
15.00+ Janinę i Wacława Wiechowskich
15.00+ Wacława i Janinę Wiechowskich
18.00+ Marię Gorczyca
18.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.)
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
Piątek
21.01
7.00+ Jakuba Ciołka
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
15.00+ Romana Macugę
15.00+ Henryka Uścińskiego
18.00+ Czesława, Mariannę i Pawła Chmielów
18.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.)
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
Sobota
22.01
7.00+ Jerzego Sadowskiego
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
15.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.)
15.00+ Józefa Pieńkowskiego
18.00+ Kazimierza i zmarłych z rodziny Dąbrowskich
18.00+ Janusza Andraszczyka
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
Niedziela
23.01

7.00+ Katarzynę Bindas
7.00+ Kazimierza Skibniewskiego (greg.) (poza parafią)
9.00+ Zofię (6r.) i Aleksandra Dmowskich oraz zmarłych z rodzin Dmowskich i Orzechowskich
11.00+ Mieczysława i Irenę Bielińskich
15.00+ Krzysztofa Skowrońskiego (greg.)
15.00+ Mariusza Bartosiaka
18.00+ Witolda Łukasiuka, Stanisława i Mariana Gęsina oraz Jana i Andrzeja Ząbek
18.00+ Krystynę Niemirka (greg.) (poza parafią)
18.00+ Józefa Niemirkę (greg.) (poza parafią)