Intencje mszalne

DZIEŃGODZ.INTENCJA
Poniedziałek
24.06
7.00+ Jana Protaziuka (28r.) , Janinę i rodziców obojga stron
7.00+ Mieczysława Dyoniziaka
15.00+ Krzysztofa Gromka (greg.)
18.00+ Danutę i Wojciecha Marks
18.00+ Jana Kraskę i zmarłych z rodziny
Wtorek
25.06
7.00+ Krzysztofa Gromka (greg.)
15.00+ Ireneusza Nowotniaka (17r.)
15.00+ Tadeusza Dziukowskiego (14r.)
18.00+ Krzysztofa Lesiuka (14r.)
18.00+ Danutę Wantusiak i jej rodziców
Środa
26.06
7.00+ Krzysztofa Gromka (greg.)
7.00+ Henryka i Wacława Borcz
15.00W 1. rocznicę urodzin Leonka, o Boże błogosławieństwo, wzrastanie w łaskach u Boga i u ludzi i o błogosławieństwo dla rodziny oraz w 2. rocznicę ślubu Marysi i Łukasza
15.00W intencji Huberta, w 18. rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu
18.00W intencji Filipa i Leona oraz ich rodziców, z prośbą o błogosławieństwo Boże
18.00NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
Czwartek
27,06
7.00+ Krzysztofa Gromka (greg.)
15.00+ Kazimierza i Stanisława Rusiniak, Hannę Toczko oraz Leokadię i Stanisława Oniśk
15.00+ Janinę, Eugeniusza, Zdzisławę i Tadeusza Kalinowskich
18.00+ Annę i Henryka Odowskich oraz Helenę i Józefa Krasowskich oraz Irenę Krasowską
18.00+ Bogdana (20r.), Teresę i Mieczysława Michalaków oraz Leokadię Składanowską
Piątek
28.06

Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego
7.00+ Witolda Braun
7.00+ Barbarę Piech (30dz.)
15.00Intencja błagalna o łaskę zdrowia, w intencji znanej Bogu
15.00+ Krzysztofa Gromka (greg.)
18.00W 40. rocznicę ślubu Teresy i Waldemara Olszewskich, z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny
18.00+ Janusza Andraszczyka
Sobota
29.06

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
7.00W intencji Piotra, z racji urodzin i imienin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny
9:00+ Piotra, Pawła, Czesława, Edmunda, Natalię, Czesława, Bogusława, ich rodziców i rodzeństwo
15:00+ Krzysztofa Gromka (greg.)
15:00W 45. rocznicę ślubu Haliny i Mariana, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
16:00ŚLUB: Justyna Przywózka i Artur Olszewski
18.00ŚLUB: Klaudia Krajewska i Jakub Ajchel
Niedziela
30.06
7.00+ Krzysztofa Gromka (greg.) - zakończenie
9.00+ Ryszarda Błaszkiewicza, Henryka, Wiesława i dziadków oraz Sylwestra i Eugenię Kłyk
11.00+ Stanisława i Ewę oraz zmarłych z rodzin Uścińskich i Zawadzkich
15.00+ Annę (12r.) i Zbigniewa Jaroszuków
15.00+ Czesława Toczyskiego (10r.) i zmarłych z rodziny Toczyskich
18.00+ Helenę (17r.), Krystynę, Stanisława i Bogdana