Grupy parafialne

Ministranci

Ministranci pełnią służbę ołtarza podczas sprawowania liturgii mszy świętej i nabożeństw. Do grona ministrantów przyjmowani są chłopcy, którzy przyjęli Pierwsza Komunię Świętą.

Bielanki

Do grupy Bielanek przyjmowane są dziewczynki, które chcą sypać kwiatki podczas wszystkich procesji eucharystycznych. Bielankami opiekuje się pani katechetka Bożena Zdzieborska.

Arka Miłosierdzia

Od kilku lat działa w parafii schola dziecięca „Arka Miłosierdzia”, która zapewnia oprawę muzyczną podczas niedzielnej mszy świętej o godzinie 1100. Arkę Miłosierdzia prowadzi pani Magdalena Chomać. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem chcą uwielbiać Boga.

Misericordias

W parafii istnieje schola młodzieżowa „Misericordias”, która zapewnia oprawę muzyczną podczas niedzielnej mszy św. o godz. 1800. Grupę prowadzi pani Hanna Grochowska. Chętnych serdecznie zapraszamy.

Chór

Od 1995 roku istnieje w parafii chór. Chór zapewnia oprawę muzyczną w niedziele podczas mszy świętej o godzinie 900. Uczestniczy w uroczystościach parafialnych, miejskich i diecezjalnych. Chór założył i prowadzi pan Mirosław Grochowski – organista pracujący w parafii od początku jej istnienia. Wszystkich, którzy chcą śpiewać na chwałę Boga, serdecznie zapraszamy, bo kto śpiewa, ten dwa razy się modli.

Kółka różańcowe

Od początku istnienia parafii codzienną modlitwę różańcową podejmują członkowie 15 kółek różańcowych.

Krąg Biblijny

Krąg Biblijny to grupa osób pragnących pochylić się głębiej nad tekstem Pisma Świętego. Rozważając Słowo Boże uczestnicy spotkań zastanawiają się jak treść nauczania biblijnego wprowadzić do swojego codziennego życia, aby każdego dnia być coraz bliżej Boga. Spotkania odbywają się w każdy wtorek po mszy św. wieczornej w sali na plebanii.