Solniczka, czyli jak nadać smak miłości!

14 lutego, w Dniu Święta Zakochanych, w Galerii DOM w Sokołowskim Ośrodku Kultury spotkało się ponad 200 osób, by uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu! Spotkanie skierowane było nie tylko dla par!

SOLNICZKA czyli jak nadać smak miłości – spotkanie z ks. Robertem Grzybowskim.

Treść spotkań zaczerpnięta jest z Adhortacji Papieża Franciszka Amoris Laetitia. Papież nawiązuje w niej do Hymnu o miłości św. Pawła, który określa istotne cechy miłości: miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, miłość nie zazdrości…tych cech jest 15.

To pierwsze, z siedmiu, spotkanie, które odbywać się będzie w każdy piątek o godz. 19.30 w Galerii DOM w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Spotkania są bezpłatne, trwają ok. godziny i jeśli jest taka konieczność będzie zorganizowana opieka dla dzieci. Zapraszamy osoby w związkach niesakramentalnych, narzeczonych, zakochanych. Ale nie tylko pary, też pojedyncze osoby, rodziców, babcie, dziadków, młodzież, kapłanów – wszystkich, którzy kogoś kochają lub pragną kochać – przekazywane treści są bardzo uniwersalne i ciekawe. Dzięki nim poznamy prawdziwy „nie lukrowany” obraz miłości.

Sokołowski Ośrodek Kultury jest współorganizatorem spotkań.

tekst i zdjęcia – Paweł Kryszczuk